ما از کجا شروع کردیم…

درباره ما

شرکت خدمات پژوهش و مشاوره مالی تابان خرد در سال ۱۳۸۵ توسط تعدادی از صاحب نظران دانشگاهی و نظام مالی كه دارای تجربه علمی، حرفه ای، واجرائی گسترده و آشنا با جنبه های مختلف اقتصاد كشور بودند تشكیل شد. این شركت هدف خود را فعالیت در امور آموزش، پژوهش و مشاوره تخصصی کاربردی در زمینه های اقتصاد، بازار سرمایه، علوم و فنون بانکی و ارزیابی طرحهای سرمایه گذاری و بودجه ریزی شرکت های خصوصی و زمینه های مرتبط و اشاعه دانش و تجربه این زمینه ها بین استعداد های جوان كشور، از طریق آموزش و نشر کتب علمی، قرار داد. علاوه بر نیروی انسانی مؤسس، این شرکت از امتیاز همكاری با خبره ترین نیروی انسانی موجود کشور در زمینه های فوق نیز برخوردار است. از آغاز فعالیت، شركت خدمات و پژوهش و مشاوره مالی تابان خرد امکانات سخت افزاری و سایر تداركات لازم را برای ارائه خدمات تربیت نیروی انسانی و انجام خدمات مشاوره فراهم كرده است.

بیش از ۲۵۰۰۰

شرکت کننده در دوره

بیش از ۵۰۰۰

دوره برگزار شده

بیش از ۲۰۰

عنوان درسی

بیش از ۴۰۰

سر فصل به روز

ما چگونه با تجربه شدیم

تجربۀ کاری

شرکت تابان خرد از زمان تأسیس تاکنون بیش از ۵۲۰۰ دورۀ آموزش تخصصی کاربردی به اجرا در آورده که طی آنها بیش از هزاران نفر آموزش های مختلف مورد نیاز را در زمینه امور بانکی، بازارهای مالی، تحلیل گری بازار سرمایه، بودجه ریزی و برنامه ریزی مالی شرکت ها، معاملات ارزی صرافی و حیطه های مشابه دریافت کرده اند. علاوه بر این شرکت در زمینه های مختلف به ارائه مشاوره به متقاضیان شامل نهادهای اقتصادی و شرکت ها پرداخته است.

همچنین در زمینه های متعدد با مؤسسات، بانک ها و شرکت ها در امر انتخاب نیروی انسانی و تأمین پرسنل تخصصی و خدماتی همکاری داشته است.

بنیانگذاران

تابان خرد را چه کسانی پایه گذاری کرده اند…

مشاور وزیر راه و شهرسازی

دکتر حسین عبده تبریزی

وزیر راه و شهرسازی

دکتر عباس آخوندی

استاد مدعو دانشگاه استندفورد

دکتر محمد طبیبیان

رئیس بانک مرکزی

دکتر ولی الله سیف

در حال حاضر مهندس نامدار افروغ مدیر عامل شرکت تابان خرد می باشد که توانسته در طول مدت ریاست خود این شرکت را در جهت نیل به اهداف والای خود سوق دهد.

جهت ورود به وب سایت شخصی ایشان اینجا کلیک کنید

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، سرفصل ها، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت تابان خرد می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی شرکت خدمات پژوهش و مشاوره مالی تابان خرد اجازه کپی کردن، توزیع، نشرمجدد، واگذاری، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد.

شرایط استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت تابان خرد عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آنها را رعایت کنید.

شرایط خریداران

افراد، مسئول حفاظت از شناسه و رمز عبور خود هستند و در صورتی که شناسه و رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری بگذارند مسئولیت ناشی از این عمل به عهده‌ی آن‌ها است.

از آن‌جا که کد خریدار بر اساس اسم و اطلاعاتی که او به تابان خرد ارایه کرده تنظیم می‌شود مسئولیت صحت، دقت و کامل بودن اطلاعات داده شده به تابان خرد بر عهده‌ي کاربر است.

افراد بایستی نکات مربوط به هر محصول، سمینار و دوره آموزشی را با دقت مطالعه نمایند زیرا این دقت در هنگام استفاده از خدمات بسیاری از نگرانی‌ها و تماس‌ها را برطرف می‌نماید.

قوانین عودت هرگونه وجه  توسط تابان خرد برای هر محصول، سمینار و دوره آموزشی تعیین می شود و تابان خرد تلاش خواهد نمود حداکثر سرعت و همکاری را در راستای کسب رضایت مشتریان داشته باشد.