منوهای نصب در پنل مدیریت

  • ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

برگزاری دوره مدیریت ثروت با همکاری تابان خرد و نماینده رسمی AIWM

تربیت متخصصان صنعت مدیریت ثروت به گونه‌‌ای منطبق با آخرین متدهای آموزشی روز دنیا می‌‌تواند بانک‌‌ها و سایر بنگاه‌‌های ارائه‌‌دهنده خدمات مدیریت ثروت را از پشتوانه‌‌ای مستحکم برخوردار نموده و نیز اطمینان صاحبان ثروت را از دریافت خدمات مدیریت ثروت به گونه‌‌ای مناسب، دقیق و به‌‌روز جلب نماید.

انجمن بین‌‌المللی مدیریت ثروت (AIWM) نهادی غیرانتفایی است که با هدف حمایت، ترویج و تقویت حوزه آموزش در عرصه مدیریت ثروت فعالیت می کند. این انجمن سوییسی طی سالیان اخیر فعالیت خود را در حوزه مدیریت ثروت در قاره های امریکا، اروپا و آسیا توسعه داده است. فعالیت هایی همچون تربیت کارشناسان خبره در حوزه مدیریت ثروت، توسعه فرهنگ مدیریت ثروت و مشارکت در تنظیم مقررات در بازارهای مالی جهانی فعالیت می کند. گروه بین‌‌المللی ثروت‌‌آفرینان آراد به عنوان نمایندگی رسمی AIWM در ایران، برگزاری آزمون های این انجمن را بر عهده دارد.

آزمون های انجمن بین المللی مدیریت ثروت در دو سطح شامل دانش پایه‌‌ای مدیریت ثروت (مدیر ثروت رسمی: CWM®) و دانش پیشرفته (مدیر ثروت بین‌‌المللی رسمی: CIWM®) برگزار می گردد. در همین راستا شرکت خدمات پژوهش و مشاوره مالی تابان خرد با همکاری گروه ثروت آفرینان آراد اقدام به برگزاری دوره مدیریت ثروت رسمی(CWM®) نموده است.

این دوره ۳۰ دی ۱۳۹۵ آغاز خواهد شد و زمان برگزاری این دوره روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته خواهد بود . علاقه مندان به شرکت در این دوره می توانندجهت ثبت نام  با شماره تلفن ۸۸۷۰۳۰۹۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

۲۱ آذر ۱۳۹۵

1 پاسخ به "برگزاری دوره مدیریت ثروت با همکاری تابان خرد و نماینده رسمی AIWM"

  1. با سلام
    آیا در سال جدید ، برنامه فوق ارائه می گردد؟

ارسال یک پیغام

 
خيابان مطهری- خيابان کوه نور- بن بست دوم- پلاک 16- کدپستی: 1587634811
86043101-5 (21)
88550896

مجوز ها و گواهی نامه ها

logo-samandehi
۱۳۹۵ - کلیه حقوق متعلق به شرکت تابان خرد است
X