منوهای نصب در پنل مدیریت

  • ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

برگزاری نخستین المپیاد شبكه بانكی خصوصی كشور

نخستین المپیاد شبكه بانكی خصوصی كشور با حضور ۱۴ بانك و موسسه اعتباری خصوصی در تاریخ ۱۱ و ۱۲ مرداد با همكاری كانون بانك ها و شركت تابان خرد برگزار گردید.

رئیس كانون بانك ها و موسسات اعتباری خصوصی كشور در افتتاحیه این المپیاد كه روز ۱۱ مرداد در ساختمان ابوریحان دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار شد گفت: انتظار بانك ها، سهامداران و مردم از دولت دوازدهم حركت به سمت تحولات مثبت و سازنده در حوزه نظام بانكداری در راستای تقویت اقتصاد ملی، مقاوم سازی اقتصاد و حمایت از تولید است.

وی با اشاره به لزوم  ابهام زدایی از سیاست های عمومی كشور بر لزوم پررنگ تر شدن درآمدهای كارمزدی در نظام بانكی در راستای كاهش فشار بر بخش اعطای تسهیلات جهت پوشش هزینه های بانك ها تأكید نمود.

رئیس كانون بانك ها تصریح كرد: دولت با تقویت زیرساخت های ارتباطی، شبكه های موبایلی و همچنین رفع قوانین زائد و موازی در مسیر بهبود جایگاه بانك های كشور و جلوگیری از بروز شوك ها و نوسان های ناگهانی حركت كند.

اظهار امیدواری نسبت به تداوم و تنوع بخشی به این المپیاد

پرویزیان در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به حضور پررنگ بانك ها و موسسات اعتباری خصوصی در این المپیاد افزود: كانون بانك ها با بهره گیری از نیروهای متخصص و سرمایه انسانی شبكه بانكی خصوصی كشور زمینه برگزاری این رویداد ارزشمند را ایجاد نموده است و این امر می تواند زمینه ساز شكوفایی استعدادها در حوزه بانكداری و جذب افراد مستعد در نظام بانكداری كشور گردد.

وی اظهار امیدواری كرد با بهره گیری از خدمات نوین بانكداری الكترونیك، فین تك ها و استارت آپ ها در آینده شاهد برنامه های متنوع تری باشیم و از قافله بانكداری نوین عقب نمانیم.

در بخش دیگری از افتتاحیه این المپیاد جمشیدی دبیر كانون بانك ها و موسسات خصوصی و همچنین شعبانی مدیر آموزش معاونت توسعه مدیریت و سرمایه های انسانی و نماینده كمیسیون آموزش بانك ها و موسسات خصوصی كشور ضمن ابراز خرسندی نسبت به برگزاری این المپیاد بر تداوم آن تأكید نمودند.

رقابت نفرات برگزیده بانك ها

مرحله نهایی این المپیاد پس از چندین ماه رقابت درون بانكی و انتخاب نفرات و استعدادهای برتر شبكه بانكی در تاریخ ۱۲ مرداد مرداد با حضور بانك های اقتصاد نوین، آینده، کارآفرین، پارسیان، خاورمیانه، حکمت ایرانیان، گردشگری،مؤسسه اعتباری کوثر،  مؤسسه اعتباری ملل، دی، انصار،  سینا، ایران زمین و قوامین در دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار شد.

نامدار افروغ مدیرعامل شركت تابان خرد در حاشیه برگزاری این المپیاد ضمن اظهار امیدواری نسبت به تداوم چنین رویدادی در راستای بهبود روحیه رقابت،‌ پیشرفت، نشاط و همچنین دانش اندوزی در سطح نظام بانكداری كشور گفت: این المپیاد با حضور پررنگ شبكه خصوصی بانكی  و در راستای حركت به سمت نخبه محوری و نخبه پروری در نظام بانكی طراحی و برگزار گردیده است.

وی ضمن تشكر از بانك ها و موسسات خصوصی و شركت كنندگان در المپیاد افزود: نتایج بر اساس برنامه زمانبندی به كانون بانك ها و موسسات خصوصی اعلام و از نفرات و بانك های برتر در هفته بانكداری تقدیر به عمل خواهد آمد.

۱۶ مرداد ۱۳۹۶

0 پاسخ به "برگزاری نخستین المپیاد شبكه بانكی خصوصی كشور"

ارسال یک پیغام

 
خيابان مطهری- خيابان کوه نور- بن بست دوم- پلاک 16- کدپستی: 1587634811
86043101-5 (21)
88550896

مجوز ها و گواهی نامه ها

logo-samandehi
۱۳۹۵ - کلیه حقوق متعلق به شرکت تابان خرد است
X