پیش ثبت نام دوره آموزشی

 تکمیل این فرم هیچگونه تعهدی مبنی بر حضور شما در دوره ایجاد نمی کند.

 لطفا در تکمیل اطلاعات دقت فرمایید.

 در صورتی که تقاضای برگزاری دوره درون سازمانی را دارید لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

دوره های درون سازمانی

پیاده سازی و اجرای طیف وسیعی از برنامه های آموزشی برای هر سازمانی می تواند تبدیل به یک موضوع چالش برانگیز گردد؛ در این مسیر ما خود را موظف به پشتیبانی از شما و ارائه خدماتی با حداکثر کیفیت می دانیم.

یکی از خدمات اصلی تابان خرد ارائه دوره های درون سازمانی با هدف توسعه دانش و مهارت های پرسنل يك سازمان خاص می باشد. در آموزش درون سازمانی، مواد، روش ها و سرفصل هایی به شما ارئه خواهند شد که مشخصاً برای کسب و کار شما طراحی شده است. ما از ابتدا تا انتها برای دستیابی به اهداف آموزشی در کنار شما هستیم.

فرآیند آموزش درون سازمانی برای هر مشتری از یک مشاوره اولیه آغاز می گردد، اهداف کلیدی آموزش مورد تجزیه وتحلیل قرار می گیرد و لزوم آموزش و شیوه آموزشی به دقت مورد بررسی قرار می گیرد. فرآیند شناخت نیازهای آموزشی، تعریف برنامه های آموزشی و بکارگیری شیوه های مختلف آموزشی با حضور مستقیم ذینفعان انجام می پذیرد. در برنامه های آموزشی درون سازمانی تمامی سرفصل ها به تأیید سازمان می رسد و سازمان تعیین می کند دوره آموزشی در چه سطحی ارائه می گردد. در این دوره ها از اساتیدی بهره گرفته خواهد شد که دارای گنجینه ای از تجربیات مرتبط با حوزه آموزشی مورد نظر شما و یا تجربیات مرتبط با صنعت شما باشند.

فرم درخواست دوره آموزشی درون سازمانی

توجه!

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دوره های درون سازمانی میتوانید با شماره ۸۶۰۴۳۱۰۱ تماس حاصل نمایید.