منوهای نصب در پنل مدیریت

  • ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

شرایط استفاده

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، سرفصل ها، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت تابان خرد می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی شرکت خدمات پژوهش و مشاوره مالی تابان خرد اجازه کپی کردن، توزیع، نشرمجدد، واگذاری، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد.

شرایط استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت تابان خرد عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آنها را رعایت کنید.

شرایط خریداران

افراد، مسئول حفاظت از شناسه و رمز عبور خود هستند و در صورتی که شناسه و رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری بگذارند مسئولیت ناشی از این عمل به عهده‌ی آن‌ها است.

از آن‌جا که کد خریدار بر اساس اسم و اطلاعاتی که او به تابان خرد ارایه کرده تنظیم می‌شود مسئولیت صحت، دقت و کامل بودن اطلاعات داده شده به تابان خرد بر عهده‌ي کاربر است.

افراد بایستی نکات مربوط به هر محصول، سمینار و دوره آموزشی را با دقت مطالعه نمایند زیرا این دقت در هنگام استفاده از خدمات بسیاری از نگرانی‌ها و تماس‌ها را برطرف می‌نماید.

قوانین عودت هرگونه وجه  توسط تابان خرد برای هر محصول، سمینار و دوره آموزشی تعیین می شود و تابان خرد تلاش خواهد نمود حداکثر سرعت و همکاری را در راستای کسب رضایت مشتریان داشته باشد.

 
خيابان مطهری- خيابان کوه نور- بن بست دوم- پلاک 16- کدپستی: 1587634811
86043101-5 (21)
88550896

مجوز ها و گواهی نامه ها

logo-samandehi
۱۳۹۵ - کلیه حقوق متعلق به شرکت تابان خرد است
X