منوهای نصب در پنل مدیریت

  • ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

دوره های درون سازمانی

پیاده سازی و اجرای طیف وسیعی از برنامه های آموزشی برای هر سازمانی می تواند تبدیل به یک موضوع چالش برانگیز گردد؛ در این مسیر ما خود را موظف به پشتیبانی از شما و ارائه خدماتی با حداکثر کیفیت می دانیم.

یکی از خدمات اصلی تابان خرد ارائه دوره های درون سازمانی با هدف توسعه دانش و مهارت های پرسنل يك سازمان خاص می باشد. در آموزش درون سازمانی، مواد، روش ها و سرفصل هایی به شما ارئه خواهند شد که مشخصاً برای کسب و کار شما طراحی شده است. ما از ابتدا تا انتها برای دستیابی به اهداف آموزشی در کنار شما هستیم.

تلاش ما در تابان خرد شناخت صحیح نیازهای آموزشی و ارائه ترکیب درستی از دوره ها و شیوه های ارائه برای اطمینان بخشی به سازمان  شما در راستای دستیابی به اهداف استراتژیک می باشد. بهره گیری از مدرسین باتجربه و طراحی دوره مبتنی بر احتیاجات هر سازمان، مزیت های اصلی در بهره گیری از دوره های درون سازمانی می-باشد.

فرآیند آموزش درون سازمانی برای هر مشتری از یک مشاوره اولیه آغاز می گردد، اهداف کلیدی آموزش مورد تجزیه وتحلیل قرار می گیرد و لزوم آموزش و شیوه آموزشی به دقت مورد بررسی قرار می گیرد. فرآیند شناخت نیازهای آموزشی، تعریف برنامه های آموزشی و بکارگیری شیوه های مختلف آموزشی با حضور مستقیم ذینفعان انجام می پذیرد. در برنامه های آموزشی درون سازمانی تمامی سرفصل ها به تأیید سازمان می رسد و سازمان تعیین می کند دوره آموزشی در چه سطحی ارائه می گردد. در این دوره ها از اساتیدی بهره گرفته خواهد شد که دارای گنجینه ای از تجربیات مرتبط با حوزه آموزشی مورد نظر شما و یا تجربیات مرتبط با صنعت شما باشند.

درون سازمانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دوره های درون سازمانی میتوانید با شماره ۸۶۰۴۳۱۰۱ تماس حاصل نمایید.

فرم درخواست دوره آموزشی درون سازمانی

 
خيابان مطهری- خيابان کوه نور- بن بست دوم- پلاک 16- کدپستی: 1587634811
86043101-5 (21)
88550896

مجوز ها و گواهی نامه ها

logo-samandehi
۱۳۹۵ - کلیه حقوق متعلق به شرکت تابان خرد است
X